Parki linowe Kraków i okolica

Parki linowe Kraków. Zestawienie parków linowych z Krakowa i okolicy. Opisy, rodzaje przeszkód, zdjęcia, lokalizacje, zdjęcia, ceny, odległości od centrum miasta lub miejsca pobytu, opinie, komentarze, możliwość zaplanowania dojazdu. Parki linowe w Krakowie i okolicy oferują aktywne i ekstremalne spędzenie wolnego czasu dla całej rodziny. Świetnie odnajdą się tu zarówno dzieci jak i dorośli. Jednym zdaniem - parki linowe w Krakowie i okolicy to fantastyczny przepis na aktywny wypoczynek.

3.8 km od centrum

Kameralne, malowniczo położone nad Wisłą centrum aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Krakowski Park Linowy posiada pięć podstawowych torów przeszkód: od trasy wysokiej (nawet 9 m nad ziemią), przez warianty z samymi tyrolkami, aż po ścieżki z wyzwaniami dla dzieci. Dodatkowo do dyspozycji gości są atrakcje dodatkowe, takie jak kule wodne. 3-osobowe łódki czy ogrodowe trampoliny.

11.4 km od centrum

Kompleks sportowo-rekreacyjny w Parku Ekologicznym Grabówki w Wieliczce. Xtreme Park zapewnia miłośnikom aktywnego wypoczynku sporo różnorakich atrakcji. Na pierwszy plan wysuwa się park linowy, z 2 trasami i 35 przeszkodami. Do tego są także 2 strzelnice (łucznicza i dla broni ASG), dziecięcy plac zabaw oraz 3 nowoczesne boiska sportowe do tenisa, badmintona, siatkówki, piłki nożnej czy koszykówki.

Nasi partnerzy