Kręgielnie w Krakowie

(4)
1.4 km od centrum

Jeden z lokali funkcjonujących pod tą samą marką (i w tym samym budynku na Kazimierzu), obok klubu muzycznego i eleganckiej restauracji. Kręgielnia Plac Nowy 1 w Krakowie to nowoczesny obiekt, z 6 torami bowlingowymi wyposażonymi we wszelkie niezbędne i zwiększające komfort gry nowinki technologiczne. Specjalne obuwie goście otrzymują w cenie, na miejscu mogą też skorzystać z minibaru.

1.6 km od centrum

Strefa bowlingowo-rozrywkowa w jednym z hoteli, otwarta dla wszystkich amatorów towarzysko-barowych zabaw. Krakowska kręgielnia Wilga składa się dwóch torów, wyposażonych we wszelkie niezbędne do komfortowej gry udogodnienia. Lokal oferuje jeszcze parę kolejnych atrakcji: stoły bilardowe, stoły z piłkarzykami oraz bar. Ze stosownym do okoliczności i oprawy menu.

4.2 km od centrum

Największa kręgielnia w Krakowie i całej Małopolsce, przynajmniej wedle słów gospodarzy. Pink Bowling & Club posiada 16 zaawansowanych, w pełni zautomatyzowanych torów. A to dopiero początek atrakcji. Cały lokal zajmuje 2500 m² i ma kilka różnych stref: salę bilardową (15 stołów), bar, dyskotekę, salę taneczną VIP, automaty z grami video i zręcznościowymi, a nawet plac zabaw (basen kulkowy) dla dzieci.

2.6 km od centrum

Kręgielnia na terenie nocnego klubu, mieszczącego sie w hali sportowo-widowiskowej Politechniki Krakowskiej. Miłośnikom bowlingu Prominent Club zapewnia dwa nowoczesne, wyposażone w komputerowe systemy punktacji tory - każdy dla maksymalnie 12 osób. Poza tym amatorzy zabawy do białego rana mają do dyspozycji salę taneczną, karaoke, bar, 5 stołów bilardowych, rzutki itd.