Krakowski Park Linowy

Propozycja w sam raz dla tych, którzy zwiedzając Kraków nie mają zamiaru zaniedbywać aktywności fizycznej i ruchu na świeżym powietrzu. Jako że Krakowski Park Linowy zazwyczaj działa od początku maja do końca października - przy czym w ostatnim miesiącu otwarty jest tylko w soboty i niedziele - to “firmowy” dla stolicy Małopolski smog nie powinien doskwierać. O pięknych okolicznościach przyrody zielonych, nadwiślańskich terenów już nie wspominając.

Na malowniczym terenie Krakowskiego Parku Linowego zbudowano 5 zróżnicowanych pod względem poziomu trudności (i nie tylko) torów przeszkód. Niektóre z nich znajdują się na wysokości nawet 9 metrów nad ziemią. Bądź wodą, jak ma to miejsce w przypadku niektórych tyrolek. Do wyboru są następujące trasy linowe:

  • wysoka (23 etapy)
  • średnia (12 etapów)
  • dziecięca (10 przeszkód)
  • tyrolka mała (1 zjazd o długości ok. 25 metrów)
  • tyrolka duża (2 zjazdy o łącznej długości niespełna 200 m)

W Krakowskim Parku Linowym nie ma miejsca na nudę. Do przejścia są m.in. chybotliwe platformy, rozmaite równoważnie, mosty tybetańskie, pajęcze sieci i wiele innych przeszkód. Niezmiernie satysfakcjonujących po ich pokonaniu. Dodatkowo na miejscu dostępne są innego rodzaju atrakcje - głównie dla dzieci - np. kule wodne, duże trampoliny ogrodowe czy trzyosobowe łódki. Nie zaszkodzi napomknąć, że Krakowski Park Linowy oferuje najmłodszym gościom (a raczej ich rodzicom) organizację niezapomnianych urodzin w Krakowie.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz