Zamieszkaj na kameralnym i nowoczesnym osiedlu

Szukasz przytulnego domu dla siebie i najbliższych? Zamieszkaj na kameralnym i nowoczesnym osiedlu

Dom - azyl, bezpieczeństwo, własne miejsce na ziemi. Bez niego nie da się mówić o spokoju i poczuciu stabilności. Jeśli przymierzasz się do zakupu nieruchomości, w której zamieszkasz ze swoimi najbliższymi, domy na sprzedaż pod Krakowem mogą Cię zainteresować.

Osiedle nad Wilgą - zamieszkaj w cichej i zielonej okolicy

Dom nad Wilgą - czy nie brzmi to pięknie? Zamieszkaj w urokliwej przestrzeni zlokalizowanej na granicy Krakowa i Wrząsowic - terenie słynącym z malowniczego starodrzewa i rzeki Wilgi. Ofertę zamieszkania w pięknej okolicy znajdziesz na stronie https://invest-house.com.pl/. Decydując się na zakup mieszkania pod Krakowem, zapewnisz sobie i swoim najbliższym komfort, który daje cicha i zielona okolica. Wciąż będziesz miał też świetny kontakt z miastem. Korzystna lokalizacja pozwoli Ci czerpać z jednej strony to, co najlepsze z obcowania z naturą, a z drugiej strony korzyści, które daje prężnie rozwijająca się aglomeracja miejska. Domy nad Wilgą zapewnią Ci każdy z tych profitów. Usytuowanie osiedla sprzyja rodzinom z dziećmi - nieopodal znajduje się przedszkole artystyczne i prywatna szkoła podstawowa. Domy na sprzedaż Kraków mają w bliskim sąsiedztwie aptekę i sklep spożywczy - dlatego wszystko, co podstawowe, znajdziesz na miejscu. W chwilach wolnych od pracy zabierz małżonka na wyjątkowy obiad - blisko osiedla znajdziesz restaurację „Nad Wilgą”. Dla spragnionych hartowania krzepy i poprawiania tężyzny fizycznej dobra wiadomość jest taka, że w odległości 2 km znajdą siłownię. Domy Wrząsowice są oddalone od Rynku Głównego w Krakowie o 11 kilometrów. Pełną ofertę sprzedaży nowych domów pod Krakowem znajdziesz na stronie dewelopera invest-house.

Osiedle Eko Park - miejsce dla spragnionych spokoju

Eko Park Niepołomice to miejsce stworzone dla osób spragnionych odpoczynku od zgiełku wielkiego miasta. Ta kameralna inwestycja składa się z 14 domów jednorodzinnych stanowiących nowoczesne osiedle. Nowoczesna forma architektoniczna, przyjazna osobom niepełnosprawnym i starszym, stwarza świetne warunki mieszkaniowe. Wygodne, rozłożyste balkony z pewnością ukochają sobie dzieci, które pod opieką wypoczywających tu mam będą oddawać się szalonym zabawom. Każdy dom ma odrębny podjazd i garaż wpisany w kubaturę budynku. Infrastruktura o dobrze zaprojektowanych ciągach komunikacyjnych zwiększa aspekt użytkowy domów, a zarazem daje poczucie bezpieczeństwa. Kameralna inwestycja prywatność z poczuciem podtrzymywania sąsiedzkich kontaktów.

Dodano: 2019-06-14 09:40:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz