VIVA OPERA! Z drugiej strony sceny

Dziś w przeddzień Międzynarodowego Dnia Teatru o godzinie 18:30 w Operze Krakowskiej odbędzie się wyjątkowe spotkanie z cyklu VIVA OPERA! Wydarzenie zadedykowano wszystkim pracownikom zaplecza teatru. Razem z bohaterami spotkania zajrzymy za kulisy opery.

Spotkania z cyklu VIVA OPERA! na stałe zagościły w repertuarze Opery Krakowskiej. Koncerty są poświęcone twórcom teatru i osobom z nim współpracującym. Najbliższy z nich zadedykowany został wszystkim tym, którzy na co dzień pozostają w cieniu: m.in. pracownikom pracowni stolarskiej, ślusarskiej, fryzjerskiej, krawieckich i garderobianym, a także pracownikom działów administracji, technicznego, koordynacji pracy artystycznej oraz marketingu i organizacji widowni.

Najpiękniejsze arie operetkowe i musicalowe wykonają dla nich soliści Opery Krakowskiej, a wśród nich Marta Abako, Monika Korybalska, Katarzyna Oleś-Blacha, Karin Wiktor-Kałucka, Andrzej Biegun, Vasyl Grokholskyi, Michał Kutnik. Artystom akompaniować będzie Kristina Kutnik.

Wieczór podziękowań za wieloletnią współpracę uświetni piętnastokilogramowy tort przygotowany przez Cukiernię Michalscy, partnera wydarzenia.

Nasi partnerzy