Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Krakowa do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Krakowa, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w ramach korzystania z oprogramowania NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Krakowie bez wątpienia potrzebujesz pomocnego programu, który pozwoli Ci na wygodną obsługę każdego gościa. Program NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas szybkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której sporządza się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który następnie może ją zaakceptować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki linkowi do płatności online. Rezerwacje wyświetlone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to też szybkie i przejrzyste rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem cen rezerwacji.


Ewidentnym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - prosty w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych istotnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli przeoczyć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę internetową swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z oprogramowania NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, [email protected]

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 13:33:00

Komentarze (2)
Pensjonat*** Karkonoski SPA
19.11.2015 15:44

Program NFhotelTen program bardzo nam odpowiada. Pracujemy na nim już dłuższy czas i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Według nas, to na razie jeden z najlepszych programów z jakich mieliśmy okazję korzystać. Jest łatwy w obsłudze i darmowy, ma wiele ciekawych funkcji i opcję rezerwacji online, z której też postanowiliśmy korzystać. Oczywiście polecamy!

Bałtyk Resort
19.11.2015 15:47

Mamy okazję korzystać z oprogramowania NFhotel już od jakiegoś czasu i w naszym pensjonacie rzeczywiście sprawdza się bardzo dobrze. To po prostu wygodny program, przede wszystkim łatwy w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i co ważne - bezpłatny! Bardzo usprawnia nam zarządzanie. Polecamy!

Dodaj komentarz