Dlaczego warto wybrać się do Parku Wodnego?

Jeśli chcesz odkryć świat wodnych atrakcji i poczuć się tak, jak na egzotycznych wakacjach, wybierz się do nowoczesnego Parku Wodnego. Możesz tutaj nie tylko wspaniale się bawić, lecz także odpocząć po ciężkim dniu. Jeżeli marzysz o pięknej sylwetce, skorzystaj z oferty krytego aquaparku. Gwarantujemy moc atrakcji dla całej rodziny!

Trening w wodzie

Park Wodny parkwodny.pl organizuje zajęcia aqua aerobiku, które wspaniale poprawiają kondycję i samopoczucie. Skierowany jest do osób, które powracają do treningów po dłuższej przerwie. Wzmacnia mięśnie i stawy, łagodząc ból i zwiększając zakres ruchu. Dodatkowo wpływa pozytywnie na pracę serca i pojemność płuc. Wykazano nawet, że ćwiczenia w wodzie obniżają ciśnienie krwi, chroniąc przed chorobami układu krążenia. Pozwalają również szybciej spalić kalorie, dzięki czemu łatwiej zrzucisz zbędne kilogramy i utrzymasz prawidłową wagę. Wspaniale ujędrniają ciało, dlatego możesz się cieszyć wysportowaną sylwetką. Zapisałeś się na zajęcia i zastanawiasz się, co teraz? Pamiętaj, aby spakować wygodny strój kąpielowy, czepek, ręcznik, okularki i klapki. Co ważne, aqua aerobik skierowany jest również do tych osób, które nie umieją pływać!

Pilates

Pilates obejmuje około 500 ćwiczeń inspirowanych kalisteniką, jogą i baletem. W sposób zrównoważony wydłuża i rozciąga poszczególne partie mięśniowe, poprawiając elastyczność, siłę, równowagę i świadomość ciała. Wymaga koncentracji i skupienia, ponieważ poruszasz ciałem w precyzyjnych zakresach ruchu. Każde ćwiczenie ma określoną pozycję, rytm i schemat oddychania. Trening składa się z różnych sekwencji ćwiczeń, które są wykonywane w kilku powtórzeniach. Zwykle zajęcia trwają 45-90 minut, dlatego możesz je spokojnie ująć w codziennym harmonogramie. Dzięki indywidualnemu podejściu pilates skierowany jest do każdego, od sportowców po osoby o ograniczonej sprawności ruchowej i kobiety w ciąży.

Zdrowy kręgosłup

Jeśli często bolą Cię plecy, zapisz się na wspomniane zajęcia. Skierowane są przede wszystkim do tych osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Wyzwalają ciało z uporczywych napięć i uczą pozycji bezpiecznych dla kręgosłupa. Dodatkowo przybliżają rozmaite formy relaksu i walki ze stresem. Proponowane zajęcia doskonale łączą pilates, jogę i GTE.

Taniec

FitPark Park Wodny organizuje również zajęcia taneczne, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Prowadzone są na kilku poziomach zaawansowania, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz nauczyć się nowych kroków pod okiem profesjonalisty, a jednocześnie poprawić sobie nastrój i zadbać o kondycję. Park Wodny kładzie nacisk na zdrowie, witalność i dobre samopoczucie. Proponuje różne style taneczne, w tym reggaemania, coctail dance, salsa, reggaeton, latino. Możesz też zapisać się na bachatę, hip-hop, tańce balowe lub taniec współczesny.

Saunarium

Jeśli szukasz miejsca, w którym mógłbyś odpocząć, zajrzyj do Saunarium, liczącego 400 m2 powierzchni. Zachęca do odpoczynku i regeneracji, dostarczając przy tym mnóstwo korzyści zdrowotnych. W klasycznych saunach suchych (fińskich) odbywają się wyjątkowe ceremonie tematyczne prowadzone przez doświadczonych saunamistrzów. Oferta obejmuje ruską banię, łaźnię morską, a  także saunę ziołową i ognistą. Oprócz tego możesz skorzystać z sauny - infared solny, przypominającą grotę solną.

Galeria
Dodano: 2021-03-31 13:49:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz