Związek Strzelectwa Dynamicznego

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Związek Strzelectwa Dynamicznego znajduje się przy Hotelu „Twierdza” (miejscowość Zielonki tuż pod Krakowem, ul. Do Fortu 8) są to stare fortyfikacje w zwane "Twierdzą Kraków". Mieści się ona w miejscu, w którym w przeszłości znajdowały się stanowiska artyleryjskie, zaadaptowane obecnie na tory strzeleckie. Mogą z niej korzystać także osoby nie posiadające własnej broni. Na miejscu funkcjonuje bowiem wypożyczalnia, dostępna jest także fachowa porada instruktora.

Na marginesie: krakowski Związek Strzelectwa Dynamicznego w Krakowie korzysta również ze Strzelnicy Pasternik, urządzonej na starym poligonie wojskowym. Tak wdzięcznie nazwany teren do ćwiczeń i manewrów miał 15 ha terenu zielonego oraz - co dla pasjonatów strzelectwa zdecydowanie ważniejsze - doskonale wyposażone tory strzelnicze.

Mini przewodnik

Strzelnica urządzona na wałach pozostałych po Forcie 45 Twierdzy Kraków, współcześnie przekształconym w hotel. Stanowiska w naturalny sposób charakteryzują się znacznym zróżnicowaniem i dają duże możliwości zaaranżowania ciekawych, zmiennych warunków do strzelania. Związek Strzelectwa Dynamicznego zajmuje się organizacją tak zawodów, jak i szkoleń.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (1)
Puma777
13.06.2017 21:17

Krutko żeczowo podoba mi sie opis.

Dodaj komentarz
Lokalizacja