Zoltar Park

Nowohucki park rozrywki w budynku dawnego kina Świt, o zdecydowanie bardziej nowoczesnym niż PRL-owskim anturażu. Zoltar Park w Krakowie zapewnia swoim gościom cały szereg różnych, niezmiennie zajmujących i satysfakcjonujących atrakcji. Bodaj najsilniejszym magnesem będą militarne klimaty i sportowa rywalizacja.

Kto pomyślał o paintballu, poniekąd trafił w dziesiątkę. Z tym zastrzeżeniem, że główna arena krakowskiego Zoltar Parku służy do laser tagu, a nie strzelaniny z użyciem kulek z farbą. Wrażenia i emocje z walki w zasadzie identyczne, komfort gry zaś o niebo lepszy. Część lokalu przeznaczona do laserowego paintballa zajmuje ok. 450 m² (całość ok. 600 m²), rozbudowane wyposażenie pozwala wdrożyć rozmaite zasady i cele dla poszczególnych bitew - od eliminacji przeciwników po rozbrojenie tykającej bomby. Sami gospodarze Zoltar Parku chwalą się rozbudowanym arsenałem (każda broń ma kilka trybów “prowadzenia ognia”), bogatą scenografią (II Wojna Światowa, statek kosmiczny, Bliski Wschód itp.) oraz czasem rozgrywki. Mecze trwają po 25 minut, a szkolenia i przerwy 5 minut.

Zabawa w strzelanego to tylko jedna z godnych uwagi propozycji. Kolejną atrakcją w Zoltar Parku z Krakowa jest escape room. Zadanie: w ciągu 45 minut rozwiązać wszystkie zagadki i zadania, co pozwoli uciec i odzyskać wolność. Wszystko oczywiście w oprawie stosownej do tytułu “Szpieg z PRL-u”. W escape roomie może bawić się od 2 do 5 osób, minimalny wiek uczestników gry wynosi 14 lat. Pokrewną - poniekąd - miejscówką jest labirynt luster. Z tym zastrzeżeniem, że chłodna głowa i wyobraźnia będą musiały popracować i znaleźć wyjście w zupełnie inny sposób.

Dla preferujących towarzyskie atrakcje Zoltar Park przygotował jeszcze pole do minigolfa. 6 dołków to może i niewiele, ale wyróżnik w postaci fluorescencyjnych elementów oraz niepowtarzalnego wystroju pomieszczenia gwarantują wyjątkowe doznania. Bogatą ofertę tego parku rozrywki w Krakowie uzupełniają jeszcze barowo-growe automaty - cymbergaj, piłkarzyki, ubijak/łowca duszków etc. - oraz… sterowane radiowo czołgi. Z kolei dwie klimatyczne i bogato wyposażone sale VIP ugoszczą w zasadzie każdą imprezę. Od urodzin dla dzieci czy szalonego wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego, przez integracyjny team building, aż po poważną konferencję czy firmowe szkolenie.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz