WRT Karting

Całoroczny tor wyścigowy w Nowej Hucie, stworzony przez pasjonatów dla miłośników motorsportu. Jak sama nazwa wskazuje, WRT Karting w Krakowie to obiekt przeznaczony dla gokartów. Prowadzenie “bolidów” tej klasy nie wymaga specjalnych uprawnień, a za kierownicą niektórych modeli mogą usiąść już siedmiolatki.

Najważniejsze to trzymać się przepisów i reguł obowiązujących na torze, o których przed każdą jazdą informują gospodarze obiektu. Na krakowskim WRT Karting jednocześnie może ścigać się maksymalnie 9 gokartów. W parku maszyn znajdują się dwa typy pojazdów uznanej marki Sodi: pełnoprawne wyścigówki o mocy 8 KM i modele słabsze (4,5 KM), stworzone z myślą o dzieciach. Prowadzenie mocniejszych gokartów wymaga ukończenia 12. roku życia.

WRT Karting z Krakowa posiada zaawansowane systemy pomiaru czasu i klasyfikowania kierowców. Takie wyposażenie stwarza szereg interesujących możliwości, zwłaszcza w kontekście atrakcji na rozmaite imprezy okolicznościowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować pełen cykl wyścigowy: treningi, kwalifikacje, a następnie zmagania koło w koło. Warto dodać, że WRT Karting cyklicznie urządza zawody dla amatorów, a wszystkie wyniki (zwycięzcy, najlepsze czasy okrążeń - również ze zwykłych przejazdów) są zapisywane i ogólnodostępne w internecie.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz