WakePoint Kraków Bagry

Centrum cokolwiek ekstremalnego sportu wodnego, jakim jest wakeboard. O ile pływanie na desce za motorówką w Krakowie raczej nie wchodzi w grę (również na Wiśle), tak specjalny wyciąg oraz tor zbudowane na Zalewie Bagry pozwalają spróbować tej dyscypliny w dogodnych, a nade wszystko bezpiecznych warunkach.

Sercem i mózgiem zarazem prezentowanego WakePointu Kraków Bagry jest tzw. system 2.0, przygotowany przez niemieckiego producenta Sesitec. Cóż to takiego? W dużym uproszczeniu: taki wyciąg do wakeboardu, który zapewnia ciągłość jazdy/ślizgu bez konieczności zatrzymywania się po zakończeniu okrążenia. Całością steruje operator, który na bieżąco dostosowuje prędkość do indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji. Przy ewentualnej wywrotce można szybko kontynuować sesję, bez konieczności gramolenia się na brzeg i zaczynania całego przejazdu od początku.

Wakeboarding to nie tylko ślizg po powierzchni wody, ale też pokonywanie rozmaitych przeszkód na trasie i wykonywanie efektownych trików. Oczywiście takie rzecz zarezerwowane są dla odpowiednio doświadczonych zawodników, ale przecież wszystko jest kwestią treningu. Krakowski Zalew Bagry posiada 3 takie figury, każda pozwalająca na inne sztuczki i ewolucje. Naturalnie istnieje opcja wzięcia lekcji z instruktorem, poza tym przy WakePoincie funkcjonują także wypożyczalnia (i sklep) z profesjonalnym sprzętem oraz plażowa strefa relaksu.

Nie zaszkodzi napomknąć jeszcze o możliwości zamówienia sesji zdjęciowej ze swoich zmagań na wodzie. Ponadto WakePoint Kraków Bagry posiada specjalną ofertę organizacji imprez integracyjnych i okolicznościowych z wakeboardem w roli głównej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz