Tor kartingowy Le Mans

Kameralny obiekt sportowy dla miłośników 4 kółek i szybkiej jazdy, mieszczący się na terenie jednego z dużych centrów handlowych. Tor kartingowy Le Mans w Krakowie okresowo zajmuje stosunkowo niewielki plac przy zewnętrznym parkingu.

Taka cokolwiek ograniczona przestrzeń być może nie pozwala domorosłym kierowcom na pełne rozwinięcie skrzydeł, ale trzeba mieć na uwadze przeznaczenie toru kartingowego. Le Mans z Krakowa służy przede wszystkim rozrywce i rekreacji. Poważny trening sportowych umiejętności następców Roberta Kubicy należy raczej zorganizować w innym miejscu. Co nie zmienia faktu, że jazda gokartami nawet w takich “spartańskich” warunkach sprawia mnóstwo frajdy.

Krakowski tor kartingowy Le Mans wytyczają rzędy opon - rzecz jasna odpowiednio mocno związanych ze sobą, aby zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Generalnie konfigurację trasy można krótko scharakteryzować jako "wszystkiego po trochu". Są zarówno dłuższe proste i szybkie zakręty, jak też szykany i ciasne nawroty, przed którymi trzeba nieco przyhamować.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz