Strzelnica Pasternik

Rozbudowany kompleks strzelecki, razem z okalającymi go terenami zielonymi zajmujący blisko 15 hektarów powierzchni. Strzelnica Pasternik w Krakowie z pewnością przypadnie do gustu wszystkim, którzy pasjonują się strzelectwem - czy to sportowym, czy to bojowym - i/lub myślistwem. Śmiało można zaryzykować tezę, że każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie.

Na krakowskiej strzelnicy Pasternik funkcjonują zarówno kryte tory strzelnicze, jak też obiekty otwarte, na świeżym powietrzu. Tarcze, rzutki, makiety zwierzyny łownej, trening strzelania z różnych odległości, a nawet pole do rozgrywki w paintballa. Rzecz jasna ogromną rolę odgrywa także dostępny arsenał. Pistolety, rewolwery, pistolety maszynowe, strzelby, wszelkiej maści karabiny (iglicowe, automatyczne, snajperskie etc.) - strzelnica Pasternik pod Krakowem gwarantuje ogromną różnorodność. I jeszcze na marginesie: na terenie obiektu funkcjonują również myśliwska restauracja, specjalizująca się w kuchni staropolskiej i daniach z dziczyzny, a także stawy wędkarskie. Świetne warunki do zorganizowania imprezy okolicznościowej albo firmowego wyjazdu integracyjnego, nieprawdaż?

Warto dodać, że z infrastruktury strzelnicy Pasternik w Krakowie korzysta wiele różnych organizacji i firm. Żeby wymienić tylko TOP GUN, Związek Strzelectwa Dynamicznego, GrotGun, Polski Związek Łowiecki, Krakowski Klub Sportowy Arsenał czy GunsArea.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz