Strzelnica Kobra

Podobnie jak golf wymaga niezwykłej koncentracji. Nie jest wprawdzie tak eleganckim sportem, lecz jego potencjał towarzyski wydaje się być porównywalny. Strzelectwo można uprawiać w Krakowie m.in. w Strzelnicy Kobra (ul. Fabryczna 17).

Znajduje się tam 6 torów strzeleckich, oddzielonych od siebie przesłonami. Strzelnica Kobra wyposażona jest w system elektrycznych tarcz przesuwnych oraz elektrycznych tarcz obrotowych umożliwiający przygotowanie pola tarczowego na dowolnych odległościach. Ze strzelnicy mogą korzystać osoby posiadające broń sportową i bojową, jak też nie mający jej sympatycy strzelectwa, dla których działa na miejscu wypożyczalnia. Wszystkim fachową pomocą służą na miejscy instruktorzy strzelectwa.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Obiekt w którym każdy, w kontrolowanych, bezpiecznych warunkach i pod czujnym okiem fachowych instruktorów, może śmiało sprawdzić się w strzelectwie. W arsenale “Kobry” znajduje się ok. 30 modeli: od broni sportowej, przez pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe, aż po gładkolufowe strzelby. Strzelnica posiada 6 odrębnych torów i wszelkie rodzaje tarcz.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz