Strzelnica Kobra

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Podobnie jak golf wymaga niezwykłej koncentracji. Nie jest wprawdzie tak eleganckim sportem, lecz jego potencjał towarzyski wydaje się być porównywalny. Strzelectwo można uprawiać w Krakowie m.in. w Strzelnicy Kobra (ul. Fabryczna 17).

Znajduje się tam 6 torów strzeleckich, oddzielonych od siebie przesłonami. Strzelnica Kobra wyposażona jest w system elektrycznych tarcz przesuwnych oraz elektrycznych tarcz obrotowych umożliwiający przygotowanie pola tarczowego na dowolnych odległościach. Ze strzelnicy mogą korzystać osoby posiadające broń sportową i bojową, jak też nie mający jej sympatycy strzelectwa, dla których działa na miejscu wypożyczalnia. Wszystkim fachową pomocą służą na miejscy instruktorzy strzelectwa.

Mini przewodnik

Obiekt w którym każdy, w kontrolowanych, bezpiecznych warunkach i pod czujnym okiem fachowych instruktorów, może śmiało sprawdzić się w strzelectwie. W arsenale “Kobry” znajduje się ok. 30 modeli: od broni sportowej, przez pistolety, rewolwery i pistolety maszynowe, aż po gładkolufowe strzelby. Strzelnica posiada 6 odrębnych torów i wszelkie rodzaje tarcz.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja