Przewrotki

Mocno staroszkolna, a co za tym idzie oryginalna i klimatyczna miejscówka na sportowej mapie Krakowa. Przewrotki to po prostu wrotkarnia - zapewne większość współczesnej młodzieży tego rodzaju obiekty kojarzy bardziej ze starych, amerykańskich filmów niż własnego doświadczenia. A szkoda, gdyż specyfika takich lokali sprzyja zarówno aktywności fizycznej, jak też wzbogacaniu życia towarzyskiego.

Przewrotki w Krakowie to niewątpliwie świetne miejsce do tego, aby na własnej skórze sprawdzić “jak to drzewiej się bawiło”. W hali o powierzchni ok. 400 m² powstał obiekt, który łączy w sobie cechy sportowego toru i… dyskoteki. A to dlatego, że jazda na wrotkach i/lub rolkach równie dobrze może mieć charakter rekreacji czy rywalizacji na wyścigi, co zabawy towarzyskiej w rytm muzycznych hitów - prawie jak łyżwiarstwo figurowe. Jak twierdzą sami gospodarze krakowskiej wrotkarni, taka “potańcówka na kółkach” będzie świetnym pomysłem na imprezę okolicznościową.

Jednak tego rodzaju wygibasy wymagają dość zaawansowanych umiejętności. Naturalnie w Przewrotkach można się nauczyć właściwych ruchów, wystarczy zapisać się na lekcje i sumiennie stosować wskazówki i uwagi od instruktorów. Wrotkarnia w Krakowie nie mogła się też obejść bez kompleksowo wyposażonej wypożyczalni. Cały niezbędny sprzęt - wrotki, rolki, kask i pozostałe ochraniacze - są dostępne na miejscu, za dodatkową opłatą.

Warto dodać, iż krakowskie Przewrotki współpracują z kilkoma podmiotami w zakresie oferty dla grup zorganizowanych. Do partnerów oferujących swoje atrakcje w pakiecie z wrotkarnią należą m.in. Teatr Groteska, dwa kina oraz cukiernicza manufaktura Ciuciu Cukier Artist.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz