Pink Bowling & Club

Strefa szeroko pojmowanych rozrywek wieczorowo-barowych w galerii handlowej PLAZA. Pink Bowling & Club w Krakowie to rozbudowany lokal (ok. 2500 m² powierzchni) o równie dużym asortymencie. Na tych, którzy chcieliby się pobawić do bardzo, bardzo późnego wieczora czekają m.in. dyskoteka, bar, kręgielnia, sala bilardowa, gry video, sala taneczna VIP, kącik zabaw dla małych dzieciaków i wiele, wiele innych atrakcji.

Rzecz jasna na pierwszym planie w krakowskim Pink Bowling & Club znajduje się strefa do gry w kręgle. Zgodnie ze słowami gospodarzy - największa w całej Małopolsce. Otóż w kręgielni funkcjonuje 16 torów (podzielonych na dwie sekcje, z czterema i dwunastoma arenami), wyposażonych w zaawansowane nowinki technologiczne. Pełna automatyzacja niewątpliwie znacząco zwiększa komfort gry. Z jednego toru może korzystać maksymalnie 6 osób jednocześnie (optymalnie 4). Jeśli chodzi o specjalistyczne i niezbędne obuwie do kręgli, to wypożyczenie butów wliczone jest w cenę rozgrywki.

Poza tym Pink Bowling & Club z Krakowa posiada 15 bilardowych stołów, automaty z grami video i symulatorami, piłkarzyki, stoły do tzw. cymbergaja, tarcze do rzutków sportowych (dart), “bokserskie gruszki” mierzące siłę ciosu… Co się zaś tyczy atrakcji tylko dla dzieci, maluchy mogą bez ograniczeń bawić się na dwupoziomowym placu zabaw - w typie basenu z kulkami.

Warto dodać, że Pink Bowling & Club w Krakowie daje możliwość zorganizowania wielu rozmaitych imprez. Od turniejów sportowych, przez potańcówki, integracyjne spotkania firmowe czy wieczory panieńskie / kawalerskie, aż po przyjęcia urodzinowe dla dzieciaków.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz