Paintball SafeWar

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

SafeWar - Paintball jest to firma zajmująca się obsługą imprezy paintballowej. Każdą tworzoną imprezę starają się opierać na oryginalnych ale sprawdzonych scenariuszach - tak aby zaangażowani byli wszyscy uczestnicy i aby każdy doznał niesamowitych emocji i wrażeń.

Areną potyczek jest odpowiednio przygotowany teren przy ul. Widłakowej w Krakowie, nad południowymi brzegami Wisły. Rzeczony obszar do gry w paintballa łączy w sobie naturalne przeszkody terenowe w zielonym lesie ze sztucznie wytworzonymi okopami, osłonami z beczek, worków z piaskiem itd. Gospodarze z SafeWar proponują 3 główne scenariusze batalii: walkę o flagę, team deathmatch (wygrywa ta drużyna, która trafieniami wyeliminuje przeciwników) oraz "Obronę Częstochowy" - jeden team zdobywa flagę we wrogiej bazie, drugi broni jej i utrzymuje pozycje.

Mini przewodnik

Wzuć ochraniacze, założyć maski na oczy, chwycić markery w dłoń i hajda na wroga! Bawi się tak coraz więcej osób. Pole paintballowe Safewar pozwala rozgrywać 3 podstawowe scenariusze zaciętych potyczek. Arena do wojny na kolorowe kulki ma ok. dwóch hektarów. Została tak zaprojektowana i najeżona przeszkodami, by zapewnić jak najlepsze wrażenia z batalii.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja