Paintball Extremo

Firma Extremo Paintball & Laser Tag działa na rynku już od 1998 roku. Prowadzi zajęcia z klasycznego paintballu a także najnowszej odmiany "laserowej". Ten drugi wariant paintballa jest bezpieczny i przede wszystkim bezbolesny, ponieważ pozbawiony jest bezpośredniego trafienia twardą kulką z farbą, którą zastąpił strzał wiązką lasera. Natomiast wyświetlacz przy markerze-karabinie informuje uczestników potyczki, kiedy zostali trafieni.

Pozostałe zasady rozgrywki, zarówno w typowym paintballu jak i nowoczesnym laser tagu, pozostają bliźniacze. Eliminacja drużyny przeciwnej, przejmowanie flagi, kontrola punktów strategicznych, ochrona/likwidacja VIP-a... liczba potencjalnych scenariuszy paramilitarnej rozrywki jest praktycznie nieograniczona. Tylko od graczy i pomysłowości organizatorów zależy, jakie będą cele kolejnych batalii.

Na terenie Krakowa firma Extremo posiada obecnie dwa stałe, outdoorowe pola do gry, z dużą różnorodnością sztucznych i naturalnych przeszkód. Swoim klientom oferują również pełne adrenaliny paintballowe granie na całorocznej hali o powierzchni ok. 3000 m2.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Ośrodek zapewniający buchającą adrenaliną i testosteronem rozrywkę. Stworzoną dla tych, których niezmiennie kręci zabawa w wojnę. Centrum paintballowe posiada kompletny sprzęt do obu odmian gry - tradycyjnej na kulki z farbą i nowoczesnej na laserowe markery. Do wyboru szereg wariantów walk na otwartym terenie lub wewnątrz specjalnej hali o powierzchni 3000 m².

Komentarze (0)
Dodaj komentarz