Paintball Compass

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jednym z organizatorów i animatorów paintballa w Krakowie jest firma "COMPASS", która posiada własne pole znajdujące się w dzielnicy Borek Fałęcki. Pole jest profesjonalnie przygotowane do gry w paintball - zalesiony teren z całą masą rozmaitych przeszkód. System okopów i nasypów, osłony z metalowych beczek, płotki, słowem: wszystko, co może umilić i urozmaicić zabawę w wojsko.

Jednorazowo w grze może brać udział od 6 do 24 osób. W formie relaksu po zawodach można zorganizować sobie grilla na przeznaczonym do tego miejscu. Czas jednej rozgrywki wraz ze szkoleniem to około 2-3 godzin - standardowy pakiet wyposażenia zapewnia domorosłym żołnierzom amunicję w liczbie 200 kulek.

Mini przewodnik

Strzelanie do siebie kulkami z farbą stało się już popularną rozrywką, ma też spory potencjał sportowy. Compass dysponuje własnym, profesjonalnie przygotowanym polem do gry - w pobliskim lesie, ze zmyślnie ukształtowanym dzięki okopom, płotkom i innym przeszkodom terenem. Przed bitwą uczestnicy przechodzą stosowne szkolenie i otrzymują kompletne wyposażenie.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja