Paintball Center

Zabawa w wojnę w towarzysko-rozrywkowym wymiarze. Paintball Center Kraków specjalizuje się w organizacji szeroko pojmowanych imprez integracyjnych - od firmowego team building, przez wydarzenia w rodzaju urodzin czy wieczoru panieńskiego/kawalerskiego po spontaniczną rozrywkę dla paczki znajomych i przyjaciół. Nie ma to jak odrobina sportowej rywalizacji i ponadnormatywne dawki adrenaliny.

Potyczki z użyciem markerów i kulek wypełnionych farbą mogą się toczyć według wielu ciekawych scenariuszy. Paintball Center w Krakowie proponuje m.in. przechwytywanie flagi przeciwnej drużyny, eskortę/eliminację VIP-a, team deathmatch, walkę i neutralną flagę czy “pojedynki rewolwerowców”. Organizator posiada własne pole paintballowe, usytuowane na wschodnim skraju Lasu Wolskiego. Wprawdzie rzeźba terenu jest cokolwiek mało urozmaicona, ale sztuczne przeszkody wszelkiego typu zdecydowanie zwiększają wachlarz taktycznych możliwości.

Oczywiście w każdym przypadku należy mieć na względzie zasady bezpieczeństwa. Przed każdą rozgrywką w krakowskim Paintball Center uczestnicy przechodzą obowiązkowe szkolenie z prawidłowego posługiwania się paramilitarnym sprzętem oraz reguł zachowania. Nad przestrzeganiem zasad czuwa sędzia. Rzecz jasna paintballowi żołnierze otrzymują także niezbędne wyposażenie, w tym komplet ochraniaczy i odzieży ochronnej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz