Paintball Assassins

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Udział w bezkrwawej wojnie, w której jedyną bronią jest spryt i „karabin” na całkowicie bezpieczne dla człowieka kulki wypełnione kolorową farbą jest absolutnym wariactwem, które ostatecznie bardzo skutecznie koi nerwy. Paintball to przede wszystkim zabawa, która przez swój charakter zmusza do biegania, skakania, przysiadów, padów i innych akrobacji.

W Krakowie grę w paintballa organizuje m.in. firma Assassins Paintball. Gra odbywa się na poligonie przy ośrodku kajakarstwa Kolna 2 (obok ośrodka Sportu i Rekreacji Kolna),koło ul. Tynieckiej. Poligon ma powierzchnie ok.1,5 ha. Pozwala na grę nawet do 120 osób jednocześnie, obiekt jest doskonale przygotowany do zajęć, znajdują się na nim rożne przeszkody takie jak okopy, budynki, drzewa czy inne przeszkody. W ofercie znajduje się także mniejszy poligon 30x40 m. z licznymi przeszkodami, przeznaczony dla rozgrywki dla młodszych - gry oparte na systemie JT Splatmaster oraz Opus - zmniejszony rozmiar oraz masa kulki a także siła wystrzału. Dla osób obawiających się siniaków i bólu klasycznego paintballa.

Mini przewodnik

Zabójcza rozrywka, przy odpowiednim nastawieniu i odrobinie wyobraźni pozwalająca toczyć prawdziwie epickie bitwy. Paintball, poza celnym okiem, wymaga też umiejętnego poruszania się i zespołowej współpracy. Pełne wymyślnych przeszkód terenowych poligony “Asasynów”, pozwalające na grę 120 osobom oraz dzieciom, działają obok toru kajakowego OSiR Kolna.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja