Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna”

Jednym z ośrodków sportowych, dla osób dbających o dobrą kondycję fizyczną jest Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna” (ul. Kolna 2). Mieści się w nim basen sportowy z 6 torami oraz trybunami na 50 osób, basen rekreacyjny z kaskadą wodną, masażem wodnym oraz jacuzzi, wielofunkcyjna hala sportowa, przeznaczona do gier zespołowych, wyposażona w trybuny na 500 osób, hala fitness oraz siłownia.

W ośrodku znajduje się również sauna i wanna do hydromasażu, gabinet masażu, gabinet hydroterapii, gabinet fizykoterapii oraz krioterapii miejscowej. Przy ośrodku działa Krakowski Klub Kajakowy dysponujący torem kajakowym, na którym można uprawiać nie tylko kajakarstwo, ale i rafting.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Basen:

ulgowy 7-9 zł/ 1 godz.

normalny 8-14 zł/ 1 godz.

rodzinny (3/4/5 os.) 26-45zł/ 1 godz.


Hala Sportowa:

90-230 zł/1,5h


Aqua aerobik:

20zł/45 min


Siłownia:

10zł/wejście


Fitness:

15zł/45 minKompleks ukierunkowany na dyscypliny wodne. Na świeżym powietrzu - profesjonalny tor do kajakarstwa górskiego, wykorzystywany także przez miłośników raftingu. Z kolei pod dachem funkcjonuje aquapark z 25-metrowym basenem sportowym i rozbudowaną strefą rekreacyjno-zabawową. W ramach “Kolnej” działają też siłownia, klub fitness i hala do gier zespołowych.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz