Ośrodek Rekreacji Tabun

Miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać m.in. z usług Ośrodka Rekreacji i Rehabilitacji Konnej Tabun (ul. Ireny Kosmowskiej 12). Oferuje on kursy jazdy konnej dla osób początkujących, doskonalenie nabytych umiejętności, przygotowanie do zawodów rekreacyjnych w skokach, ujeżdżeniu oraz rajdów, rajdy i obozy jeździeckie, a także zajęcia hipoterapeutyczne.

Jeśli chodzi o infrastrukturę krakowski "Tabun" dysponuje m.in. specjalną krytą halą do wszelkiego typu zajęć, lekcji jeździeckich i sesji terapeutycznych z udziałem koni. Do tego dochodzą zewnętrzne ujeżdżalnie i parkury, stajnie, siodlarnia, szatnie dla jeźdźców etc. Co się zaś tyczy zwierzyńca, ośrodek zazwyczaj ma pod swoją opieką ponad 20 koni o zróżnicowanej charakterystyce.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Centrum hippiczne zajmujące się właściwie wszystkimi sprawami związanymi z końmi. Od hodowli i opieki nad kolejnymi pokoleniami zwierząt, przez naukę jazdy wierzchem na praktycznie każdym poziomie i kolonie sportowe, aż po zajęcia hipoterapeutyczne. W “Tabunie” na jeźdźców czeka zwykle ponad 20 różnych koni, ośrodek posiada rozległe zaplecze infrastrukturalne.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz