Lodowisko Daisy

Sztuczny, kryty obiekt dostępny zwykle wyłącznie w sezonie zimowym, tj. od 1 grudnia do 28 lutego. Lodowisko Daisy w Krakowie rokrocznie powstaje w sąsiedztwie pewnego hotelu. Trzeba od razu nadmienić, że wstęp mają wszyscy chętni miłośnicy łyżwiarstwa.

Naturalnie pod warunkiem, że pojemność kameralnej hali nie będzie akurat przekroczona (zanadto). Tafla krakowskiego lodowiska Daisy ma wymiary 25 na 20 metrów, czyli całkowita powierzchnia lodu wynosi 500 m². Oznacza to mniej więcej tyle, że w pełni komfortowe może tutaj jeździć - ewentualnie wykonywać techniczne skoki, figury, piruety i inne ewolucje - około 20-30 osób jednocześnie. Przy większej frekwencji dla niektórych zrobi się cokolwiek zbyt ciasno.

Na miejscu działa wypożyczalnia łyżew, istnieje też możliwość naostrzenia własnej pary oraz zapisania się na lekcje jazdy z instruktorem. Dzięki zadaszeniu i wydajnemu systemowi mrożenia lodowisko Daisy z Krakowa pozostaje otwarte bez względu na pogodę. I tak przez trzy pełne miesiące, również w niedziele, święta czy ferie zimowe.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz