Laser Park

Laserowy park rozrywki, z dwiema bardzo różnymi atrakcjami w rolach głównych. Laser Park w Krakowie zapewnia swoim gościom mnóstwo emocji - czy to za sprawą coraz bardziej desperackich prób wyjścia z labiryntu, czy też poprzez quasi-paintballowe potyczki w ciasnych pomieszczeniach. Tyle że z wiązkami laserowymi zamiast twardych kulek z brudzącą farbą.

To właśnie laser tag - nazywany też laserowym paintballem - wydaje się być największym atutem krakowskiego Laser Parku. Zabawa w wojnę na specjalnie zbudowanej arenie sama w sobie zapewnia mnóstwo frajdy. A przecież dochodzi do tego niepowtarzalny klimat zadymionych, skąpanych w półmroku pomieszczeń, specyficznie rozświetlanych na kilka sprytnych sposobów. Równie niepodważalnym walorem jest całkowita bezbolesność trafień. Atmosferę areny sami gospodarze Laser Parku z Krakowa porównują do futuryzującej gry komputerowej o działaniach sił specjalnych. Potyczki mogą się toczyć według kilku scenariuszy, drużynowych bądź indywidualnych. Jedna gra trwa ok. 20 minut, szkolenie i krótki trening połowę tego czasu.

Drugim filarem parku rozrywki jest laserowy labirynt. W uproszczeniu: zadaniem uczestników jest takie pokonanie wyznaczonej trasy w taki sposób, aby nie dać się trafić żadną wiązką “systemu zabezpieczeń alarmowych”. Na tym nie koniec, gdyż z Laser Parkiem w Krakowie wiąże się jeszcze parę intrygujących opcji - zwłaszcza w kontekście imprez okolicznościowych czy integracyjnych. Sporą atrakcją powinno być rozbrajanie bomby, każdorazowo zaprogramowanej nieco inaczej. Ofertę uzupełniają automaty w rodzaju gruszki bokserskiej czy cymbergaja, a także odpowiednio zaopatrzony bar.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz