Kręgielnia Wilga

Hotelowy obiekt - według właścicieli jedyny taki w Krakowie - wszelako dostępny dla wszystkich którzy mają ochotę na partyjkę bowlingu z przyległościami. Kręgielnia Wilga to dość kameralny, aczkolwiek całkiem klimatyczny lokal. W sam raz na długi wieczór w doborowym gronie najlepszych znajomych i przyjaciół albo zorganizowanie jakiejś rozrywkowej imprezy.

Kręgielnia Wilga z Krakowa dysponuje dwoma pełnowymiarowymi, stosownie wyposażonymi torami. Komputerowy system indywidualnego podliczania punktów poszczególnym graczom, ekran z aktualizowanymi na bieżąco wynikami, automat do podawania kul… w zasadzie tego rodzaju udogodnienia od jakiegoś czasu są już powszechnie obowiązującym standardem. Poza grą w kręgle istnieje możliwość zrelaksowania się przy rozgrywce bilardowej czy stołowych piłkarzykach, o drinkbarze już nie wspominając.

Hotel Wilga w Krakowie w swojej kręgielni organizuje również zjazdy integracyjne firmowych, imprezy urodzinowe oraz inne, okolicznościowe wydarzenia i niespodzianki.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz