Kręgielnia Plac Nowy 1

Przytulny i stylowy lokal na Kazimierzu. Plac Nowy 1 zajmuje trzy kondygnacje kamienicy pod takim właśnie adresem: na piętrze działa klub z muzyką na żywo (przede wszystkim graną przez DJ-ów), na parterze mieści się restauracja ze zróżnicowanym menu, z kolei podziemia zaadaptowano na kręgielnię. Krótko rzecz ujmując: nader kompleksowa oferta dla turystów, którzy wolą poznawać Kraków wieczorową porą.

Kręgielnia Plac Nowy 1 w Krakowie to stosunkowo nowy obiekt sportowy - dlatego też miłośnicy bowlingu mogą spodziewać się rozbudowanego zestawu udogodnień. Grę w kręgle umożliwia 6 zaawansowanych technologicznie torów, każdy przystosowany dla maksymalnie ośmiu uczestników wzajemnej rywalizacji. System zliczania punktów każdego z graczy z osobna to w takich okolicznościach rzecz niezbędna. Specjalistyczne obuwie do gry w kręgle wliczone jest w cenę biletu/rezerwacji.

Do dyspozycji gości krakowskiej kręgielni Plac Nowy 1 jest także minibar: słone przekąski, pizze i rozmaite napoje, mniej bądź bardziej wyskokowe. Po bardziej wyrafinowane menu rzecz jasna najlepiej wybrać się do restauracji. Oczywiście cały “gastronomiczno-rozrywkowy” kompleks Plac Nowy 1 oferuje także organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, firmowych, towarzyskich, integracyjnych etc.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Cennik kręgielni Plac Nowy 1 w Krakowie - stan na wrzesień 2018:

  • 59 zł/h do godziny 17:00 od niedzieli do środy
  • 79 zł/h do godziny 17:00 od czwartku do soboty
  • 79 zł/h po 17:00 od niedzieli do środy
  • 99 zł/h po 17:00 od czwartku do soboty

Jeden z lokali funkcjonujących pod tą samą marką (i w tym samym budynku na Kazimierzu), obok klubu muzycznego i eleganckiej restauracji. Kręgielnia Plac Nowy 1 w Krakowie to nowoczesny obiekt, z 6 torami bowlingowymi wyposażonymi we wszelkie niezbędne i zwiększające komfort gry nowinki technologiczne. Specjalne obuwie goście otrzymują w cenie, na miejscu mogą też skorzystać z minibaru.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz