Kręgielnia Plac Nowy 1

Przytulny i stylowy lokal na Kazimierzu. Plac Nowy 1 zajmuje trzy kondygnacje kamienicy pod takim właśnie adresem: na piętrze działa klub z muzyką na żywo (przede wszystkim graną przez DJ-ów), na parterze mieści się restauracja ze zróżnicowanym menu, z kolei podziemia zaadaptowano na kręgielnię. Krótko rzecz ujmując: nader kompleksowa oferta dla turystów, którzy wolą poznawać Kraków wieczorową porą.

Kręgielnia Plac Nowy 1 w Krakowie to stosunkowo nowy obiekt sportowy - dlatego też miłośnicy bowlingu mogą spodziewać się rozbudowanego zestawu udogodnień. Grę w kręgle umożliwia 6 zaawansowanych technologicznie torów, każdy przystosowany dla maksymalnie ośmiu uczestników wzajemnej rywalizacji. System zliczania punktów każdego z graczy z osobna to w takich okolicznościach rzecz niezbędna. Specjalistyczne obuwie do gry w kręgle wliczone jest w cenę biletu/rezerwacji.

Do dyspozycji gości krakowskiej kręgielni Plac Nowy 1 jest także minibar: słone przekąski, pizze i rozmaite napoje, mniej bądź bardziej wyskokowe. Po bardziej wyrafinowane menu rzecz jasna najlepiej wybrać się do restauracji. Oczywiście cały “gastronomiczno-rozrywkowy” kompleks Plac Nowy 1 oferuje także organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, firmowych, towarzyskich, integracyjnych etc.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz