Krakowski Park Wodny

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Jest największym w Polsce, jednym z największych w Europie. Kryje w sobie mnóstwo atrakcji, które poprawiają humor nawet zawodowym marudom i malkontentom. Doskonale bawią się tu dzieciaki, wielbiciele wodnych harców i miłośnicy zdrowego relaksu. Krakowski Park Wodny (ul. Dobrego Pasterza 126) oferuje swoim gościom 3 baseny o łącznej powierzchni 2000 m² wyposażone w bicze wodne, stacje hydromasaży dennych oraz bocznych, dzikie źródła, przeciwprądy, rwącą rzekę, tory do pływania, ścianki do wspinaczki. Przy basenach znajdują się leżanki z hydromasażami, wanny jacuzzi z wodą solankową a także sauny suche i parowe.

W basenach wyznaczone są obszary przygotowane do uprawiania wodnej koszykówki i piłki oraz tęczowa ścieżka stanowiąca atrakcję, dzięki której można „chodzić” po wodzie. Wielką przynętą parku są zjeżdżalnie wodne - 8 różnych o łącznej długości ok. 800 m. Praktycznie każda zapewnia dodatkowe emocje: czy to za sprawą wysokich prędkości (są ograniczenia wiekowe!),czy też za sprawą pontonów bądź efektów multimedialnych.

Najmłodsze dzieciaki mogą wyszaleć się do woli w brodziku wyposażonym m.in. w figury wieloryba i grzybka wydmuchujące z siebie fontanny ciepłej wody oraz tryskającą strużkami wody „Wyspę Piratów” otoczoną palmami i zjeżdżalniami. Temperatura wody wynosząca 29-30˚C oraz technologia oczyszczania wody oparta w 100% na zastosowaniu ozonu wszystkim gościom gwarantują wysoki komfort kąpieli.

Obiekt jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Swoją siedzibę ma w nim Wellness Club, w którym mieści się studio fitness z siłownią, studio tańca i ruchu, studio jogi oraz salon odnowy biologicznej.

Mini przewodnik

Jeden z największych aquaparków w Europie. Kompleksowo wyposażony ośrodek otwiera przed gośćmi całe morze atrakcji: hydromasaże, zjeżdżalnie (w sumie 10),tory pływackie, rwące rzeki, sauny, jacuzzi z solanką, strefę dziecięcą, leżanki, sprzęt do sportów wodnych, ścianki wspinaczkowe i wiele innych. Na terenie obiektu działa też fitnessowy Wellness Club.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja