Krakowski Klub Jazdy Konnej

Krakowski Klub Jazdy Konnej serdecznie zaprasza miłośników koni do rozpoczęcia lub kontynuowania nauki jazdy w siodle. Jeździć na koniach mogą tutaj dzieci, które już ukończyły 7 lat. W stajniach KKJK są i duże konie, i małe kucyki - dzięki temu zarówno dorośli, jak też dzieci mają tutaj dogodne warunki do jazdy konnej. Bez względu na warunki fizyczne czy poziom zaawansowania umiejętności jeździeckich.

Krakowski Klub Jazdy Konnej tradycjami sięga roku końca XIX wieku - choć oficjalnie organizację zarejestrowano w 1932 roku. Zajęcia prowadzą tutaj wyłącznie odpowiednio wykwalifikowane osoby - cała kadra posiada legitymacje instruktorów rekreacji ruchowej.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Organizacja zrzeszająca miłośników jeździectwa z historią zaczynającą się już w XIX stuleciu. Bogate tradycje to całkiem niezła gwarancja jakości świadczonych usług. Krakowski Klub Jazdy Konnej posiada całą niezbędną strukturę i kadrę do prowadzenia zarówno podstawowych lekcji, jak i treningów o profilu sportowym. Konie i kucyki również prezentują wysoką klasę.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz