Kraków Valley Golf & Country Club

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Choć wymaga dużego skupienia, jest bardzo towarzyski. Mogą w niego grać dorośli i dzieci, kobiety i mężczyźni, ludzie młodzi i w słusznym wieku. Charakterystyczny strój, etykieta i dość wysokie, związane z jego uprawianiem koszta, sprawiają, że golf postrzegany jest jako sport dla społecznej elity. Opakowanie ma więc dość sztywne. A w środku? W środku golf to świetna, rozluźniająca zabawa, której warto spróbować choćby raz, np. w okolicach Krakowa. W położonych 32 km na północny zachód od miasta Paczółtowicach (Paczółtowice 328) działa Kraków Valley Golf & Country Club.

Jest to pięknie wkomponowany w jurajski krajobraz kompleks golfowo-rekreacyjny, zajmujący obszar 160 ha. W jego granicach znajduje się 18-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, par 72, 6-dołkowe pole golfowe, par 18 przeznaczone do nauki gry oraz nowoczesna Akademia Golfa z Driving Range a także wypożyczalnia sprzętu.

Całkowita długość pola z professional tee wynosi 6518 m.

Mini przewodnik

Rozbudowany kompleks nastawiony na przyjemny, sportowy relaks. A mało co odpręża tak miło i skutecznie jak partyjka w golfa. Paczółtowicki ośrodek zajmuje 160 ha i posiada 2 główne pola: 18-dołkowe klasy mistrzowskiej i 6-dołkowe przeznaczone do nauki gry. Klub posiada również nowoczesną strzelnicę golfową typu driving range i bogato wyposażoną wypożyczalnię.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja