Korty tenisowe Wola Sport Paradise

Wola Sport Paradise oferuje 4 korty tenisowe o nawierzchni ceglanej (latem są otwarte, zimą kryte i ocieplane) oraz 3 korty ze sztuczną nawierzchnią w nowoczesnej hali. Kompleks cały czas się zmienia, docelowo ma tutaj funkcjonować nowoczesny klub tenisowy z pełnym zapleczem. Poza kortami do tenisa ziemnego planuje się wybudowanie hal do squasha, siłowni, sali fitness, gabinetów odnowy biologicznej SPA, centrum medycznego, restauracji, a nawet przedszkola, salonu fryzjerskiego i sklepu z odzieżą i akcesoriami sportowymi.

Dla niektórych ważnym atutem kortów Wola Sport Paradise jest ich lokalizacja. Centrum tenisowe znajduje się w samym sercu willowej dzielnicy Krakowa, na skraju Lasku Wolskiego - w otoczeniu zieleni, a zarazem stosunkowo niedaleko centrum i Starego Miasta. Jak reklamują się gospodarze, do WSP łatwo dotrzeć dzięki dobrej komunikacji tak w obrębie całego miasta, jak i szerzej regionu. W tym drugim przypadku główną rolę odgrywa szybkie połączenie z obwodnicą oraz autostradą A4.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Prestiżowy kompleks tenisowy, postawiony w ścisłym centrum willowej dzielnicy Krakowa. Wola Sport Paradise dysponuje siedmioma całorocznymi kortami: czterema ziemnymi na świeżym powietrzu (z rozkładanym balonem pneumatycznym) i trzema dywanowymi w nowoczesnej hali. Rzecz jasna klub posiada również wypożyczalnię, szatnie i zaplecze sanitarne, a także kawiarenkę.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz