Klub Jazdy Konnej Mustang

W Klubie Jazdy Konnej „Mustang” (ul. Nad Zalewem 15) osoby początkujące i zaawansowane mogą skorzystać z jazdy rekreacyjnej zarówno na lonży jak i w maneżu. Zainteresowani mogą zapisać się do działającej w klubie sekcji sportowej poświęconej konkurencji ujeżdżania. Klub "Mustang" znajduje się w malowniczej dzielnicy Krakowa Wola Justowska nad rzeką Rudawą - 4 km od Błoni Krakowskich.

Do jazd rekreacyjnych zawsze gotowych jest ok. 10 koni - zarówno duże zwierzęta, jak też mniejsze kucyki. Do dyspozycji miłośników jeździectwa są tutaj dwie ujeżdżalnie otwarte, jedna ujeżdżalnia zadaszona, a ponadto lonżownik, karuzelę, myjkę, pensjonat dla koni oraz kawiarnię. A gdyby jeszcze było tego mało, Klub Jazdy Konnej Mustang w Krakowie zajmuje się organizacją imprez sportowo-rekreacyjnych (od typowo jeździeckiego hubertusa po urodziny, święta Bożego Narodzenia czy firmowe imprezy integracyjne), oferuje także noclegi w pokojach gościnnych.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Atrakcja dla wszystkich, którzy w malowniczym otoczeniu krakowskiej Woli Justowskiej chcieliby dopiero spróbować jeździectwa, albo już po uszy zakochali się w koniach i przejażdżkach na ich grzbiecie. W “Mustangu” oferują m.in. szkolenia na lonży i maneżu, jazdy terenowe i treningi sportowego ujeżdżania. Do dyspozycji gości jest zwykle kilkanaście zwierząt.

Komentarze (0)
Dodaj komentarz