Klub Jazdy Konnej Mustang

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

W Klubie Jazdy Konnej „Mustang” (ul. Nad Zalewem 15) osoby początkujące i zaawansowane mogą skorzystać z jazdy rekreacyjnej zarówno na lonży jak i w maneżu. Zainteresowani mogą zapisać się do działającej w klubie sekcji sportowej poświęconej konkurencji ujeżdżania. Klub "Mustang" znajduje się w malowniczej dzielnicy Krakowa Wola Justowska nad rzeką Rudawą - 4 km od Błoni Krakowskich.

Do jazd rekreacyjnych zawsze gotowych jest ok. 10 koni - zarówno duże zwierzęta, jak też mniejsze kucyki. Do dyspozycji miłośników jeździectwa są tutaj dwie ujeżdżalnie otwarte, jedna ujeżdżalnia zadaszona, a ponadto lonżownik, karuzelę, myjkę, pensjonat dla koni oraz kawiarnię. A gdyby jeszcze było tego mało, Klub Jazdy Konnej Mustang w Krakowie zajmuje się organizacją imprez sportowo-rekreacyjnych (od typowo jeździeckiego hubertusa po urodziny, święta Bożego Narodzenia czy firmowe imprezy integracyjne),oferuje także noclegi w pokojach gościnnych.

Mini przewodnik

Atrakcja dla wszystkich, którzy w malowniczym otoczeniu krakowskiej Woli Justowskiej chcieliby dopiero spróbować jeździectwa, albo już po uszy zakochali się w koniach i przejażdżkach na ich grzbiecie. W “Mustangu” oferują m.in. szkolenia na lonży i maneżu, jazdy terenowe i treningi sportowego ujeżdżania. Do dyspozycji gości jest zwykle kilkanaście zwierząt.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja