Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum

Czysta rozrywka w duchu oldskulu. Interaktywne Muzeum Flipperów - Krakow Pinball Museum w Krakowie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników gier automatowych. Przede wszystkim tych analogowo-zręcznościowych stołów, choć wśród kilkudziesięciu maszyn znajdzie się też kilkanaście gier wideo (tudzież komputerowych/arcade). Mniejsza zresztą o nazewnictwo - grunt, że zabawa jest przednia.

Najlepiej świadczą o tym opinie zadowolonych gości oraz nagrody branży turystycznej. Interaktywne Muzeum Flipperów z Krakowa daje możliwość powrotu do dziecięcej radości, udowadniającej dzieciom i wnukom, że też było się dzieckiem, co bez flipperów byłoby o wiele trudniejsze - takie uzasadnienie znalazło się na wyróżnieniu dla Krakow Pinball Museum w konkursie “Odys” organizowanym przez Krakowską Izbę Turystyki. Kto walczył kiedyś z całych sił, aby metaliczną kulkę utrzymać w grze jak najdłużej i wykręcić jak najwyższy wynik punktowy (albo zapoznał się z systemowymi grami w starszych Windowsach) ten z pewnością dokładnie zna ten rodzaj magii.

A kto nie zna, w krakowskim Interaktywnym Muzeum Flipperów będzie miał dużo czasu aby sprawdzić, co takiego wciągającego mają dawne automaty. W przeciwieństwie do typowych salonów gier, tutaj nie trzeba zaopatrywać się w stos monet/żetonów. Wystarczy jeden bilet wstępu, aby do woli cieszyć się wszystkim maszynami Krakow Pinball Museum. Warto wiedzieć, że praktycznie wszystkie gry to odrestaurowane i przywrócone do pełnej sprawności maszyny sprzed wielu, wielu lat. Prawdziwe klasyki, niejednokrotnie wręcz białe kruki wśród flipperów i gier arcade.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz