GoKarting Center

 • Ocena
 • Dla dwojga
 • Dla dzieci
 • Dla dorosłych
 • Dla seniorów
Opis

Nowoczesny ośrodek motorsportu z szeroką ofertą na przyjemne (i/lub pożyteczne) spędzanie wolnego czasu. Naturalnie GoKarting Center w Krakowie to przede wszystkim tor kartingowy, jednakże na terenie obiektu organizowane są również zawody driftu, pokazy ewolucji na motocyklach, zloty pojazdów zabytkowych i podobne imprezy motoryzacyjne. Miłośnicy zapachu benzyny i palonych gum mają gwarancję przedniej zabawy.

Tymczasem wracając do podstawowej atrakcji… hala krakowskiego GoKarting Center ma 3600 m² powierzchni, a dzięki ogrzewaniu zachowuje pełną funkcjonalność przez okrągły rok. Sam tor gokartowy to licząca 360 metrów długości asfaltowa pętla, z zaawansowanymi i elastycznymi bandami Flexi Track, gwarantującymi maksymalne bezpieczeństwo. Minimalna szerokość trasy wynosi 7 m - tyle powinno wystarczyć do skutecznych manewrów wyprzedzania nie tylko w najbardziej oczywistych miejscach.

W podstawowym parku maszyn GoKarting Center z Krakowa znajduje się 20 pojazdów: 15 Sodi GT5 GPL z silnikiem Hondy (270 cm³, 9 KM) oraz 5 dwuosobowych Rimi Mini LPG, również wyposażonych w jednostki napędowe z Japonii (200 cm³, 6,5 KM). Do tego dochodzą gokarty dziecięce, z indywidualnie dobieraną mocą. Rzecz oczywista każdy musi przejść krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, zachowania na torze oraz ubrać stosowny strój, zanim będzie mógł ruszyć na zmagania z czasem i rywalami.

W GoKarting Center w Krakowie nie mogło zabraknąć zaawansowanego systemu pomiaru czasu, z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy. Warto wspomnieć, że gospodarze obiektu prowadzą nie tylko internetową klasyfikację najszybszych kierowców, ale też zajęcia akademii kartingowej. O możliwości zorganizowania imprezy okolicznościowej, firmowego szkolenia bądź konferencji już nie wspominając.

Cennik

Ceny w GoKarting Center w Krakowie - stan na wrzesień 2018:

 • 47 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem jednoosobowym
 • 59 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem dwuosobowym

Cennik ulgowy dla posiadaczy licencji wyścigowej GoKarting Center (jednorazowe wyrobienie karty to koszt ok. 25 zł):

 • 38 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem jednoosobowym
 • 47 zł za jeden przejazd 8-minutowy gokartem dwuosobowym
 • 89 zł za trzy przejazdy 8-minutowe gokartem jednoosobowym tego samego dnia
 • 99 zł za karnet na trzy przejazdy 8-minutowe gokartem jednoosobowym w ciągu trzech miesięcy
Mini przewodnik

Centrum motorsportu, z nowoczesnym torem kartingowym jako główną atrakcją. Krakowskie GoKarting Center dysponuje ogrzewaną, świetnie wyposażoną halą. System pomiaru czasu mierzy rezultaty z dokładnością do 0,001 s, a w parku maszyn znajduje się ok. 20 gokartów. Od mocnych wyścigówek, przez pojazdy dwuosobowe, aż po gokarty dziecięce. Przyczepny, asfaltowy tor ma 360 m długości i elastyczne, bezpieczne bandy.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja