GoKarting Center

Nowoczesny ośrodek motorsportu z szeroką ofertą na przyjemne (i/lub pożyteczne) spędzanie wolnego czasu. Naturalnie GoKarting Center w Krakowie to przede wszystkim tor kartingowy, jednakże na terenie obiektu organizowane są również zawody driftu, pokazy ewolucji na motocyklach, zloty pojazdów zabytkowych i podobne imprezy motoryzacyjne. Miłośnicy zapachu benzyny i palonych gum mają gwarancję przedniej zabawy.

Tymczasem wracając do podstawowej atrakcji… hala krakowskiego GoKarting Center ma 3600 m² powierzchni, a dzięki ogrzewaniu zachowuje pełną funkcjonalność przez okrągły rok. Sam tor gokartowy to licząca 360 metrów długości asfaltowa pętla, z zaawansowanymi i elastycznymi bandami Flexi Track, gwarantującymi maksymalne bezpieczeństwo. Minimalna szerokość trasy wynosi 7 m - tyle powinno wystarczyć do skutecznych manewrów wyprzedzania nie tylko w najbardziej oczywistych miejscach.

W podstawowym parku maszyn GoKarting Center z Krakowa znajduje się 20 pojazdów: 15 Sodi GT5 GPL z silnikiem Hondy (270 cm³, 9 KM) oraz 5 dwuosobowych Rimi Mini LPG, również wyposażonych w jednostki napędowe z Japonii (200 cm³, 6,5 KM). Do tego dochodzą gokarty dziecięce, z indywidualnie dobieraną mocą. Rzecz oczywista każdy musi przejść krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, zachowania na torze oraz ubrać stosowny strój, zanim będzie mógł ruszyć na zmagania z czasem i rywalami.

W GoKarting Center w Krakowie nie mogło zabraknąć zaawansowanego systemu pomiaru czasu, z dokładnością do jednej tysięcznej sekundy. Warto wspomnieć, że gospodarze obiektu prowadzą nie tylko internetową klasyfikację najszybszych kierowców, ale też zajęcia akademii kartingowej. O możliwości zorganizowania imprezy okolicznościowej, firmowego szkolenia bądź konferencji już nie wspominając.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz