GoJump - Mateczny

Hala sportowa o raczej niecodziennym profilu, ukierunkowana na ćwiczenia gimnastyczne i akrobatyczne w rozbudowanym parku trampolin. GoJump w krakowskiej dzielnicy Mateczny to jeden z dwóch obiektów należących do tytułowej sieci. I podobnie jak nieco starszy ośrodek rekreacyjny z Centralnej, oferuje mnóstwo rozmaitych sposobów na aktywne, mniej bądź bardziej wymagające fizycznie spędzanie czasu.

Rzecz jasna przewodnią atrakcją GoJump - Mateczny w Krakowie są wszelkiego typu trampoliny: pojedyncze, quasi-gimnastyczne ścieżki, wybijające na niebotyczne wysokości trampoliny akrobatyczne etc. To jednak dopiero początek, gospodarze zadbali o sporo urozmaiceń wzbogacających skakanie. Od basenów z gąbkami zapewniającymi miękkie lądowanie, przez parę torów przeszkód (parkour, mini park linowy), aż po nietypowe boiska sportowe. Krakowski GoJump - Mateczny pozwala zagrać w specyficzną odmianę zbijaka oraz poczuć się jak koszykarze NBA, fruwający nad obręczami i popisujący się efektownymi wsadami. Trampoliny z nawiązką zniwelują braki w warunkach fizycznych.

Ogromnym atutem ośrodka są specjalne, regularnie organizowane treningi. GoJump - Mateczny z Krakowa oferuje szereg różnych zajęć: fitness, kalistenika, ogólnorozwojówka, freestyle’owe triki, zajęcia na przyrządach gimnastycznych… a nawet ćwiczenia Board Masters dla miłośników jazdy na desce snowboardowej. Ponadto wyposażenie i zaplecze centrum rekreacji pozwala na urządzenie niecodziennej, bardzo sportowej imprezy okolicznościowej - głównie urodzin dla dzieci. Warto też wspomnieć o kameralnym parku rozrywki GoKidz, czyli strefie relaksu z grami zręcznościowymi.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz