CQB Combo Arena

 • Ocena
 • Dla dwojga
 • Dla dzieci
 • Dla dorosłych
 • Dla seniorów
Opis

Dwa w jednym, czyli paintball plus jego nowocześniejsza, naszpikowana elektroniką odmiana: laser tag. Krakowska CQB Combo Arena mieści się na terenie dawno opuszczonego zakładu, w pobliżu dworca kolejowego Kraków Płaszów i starej lokomotywowni. Co jak co, ale takie hale i obszary poprzemysłowe to niezwykle wdzięczne obiekty dla organizatorów czasu wolnego dla grup oraz imprez okolicznościowych, firmowych i integracyjnych.

W przypadku klasycznego paintballa CQB Combo Arena w Krakowie łączy potyczki na otwartym terenie z walką w pomieszczeniach. Każdy, kto miał przyjemność wcześniej relaksować i/lub integrować się poprzez “strzelaniny” - albo lubi gry komputerowe - ten doskonale wie, że tak odmienne warunki wymagają różnego podejścia i różnych taktyk. Cały obszar do gry, toczonej wedle wielu rozmaitych scenariuszy i zasad do wyboru, zajmuje ok. 4000 metrów kwadratowych. Z czego 2500 m² to wspomniana wcześniej hala.

Zarówno pod dachem, jak też pod chmurką gospodarze CQB Combo Areny z Krakowa ustawili sporo przeszkód i osłon, które mają znaczący wpływ na przebieg rozgrywki. Rzecz jasna laser tag ogranicza się do wnętrz, ale za to laserowy paintball jest całkowicie bezbolesny. Tak czy inaczej - miłośnicy angażujących i emocjonujących zabaw w wojnę mają tutaj dogodne warunki do realizowania swojego hobby. Czy to za pomocą wiązek świetlnych, czy to z użyciem kolorowych kulek.

Należy wspomnieć dodać, że w krakowskiej CQB Combo Arenie nie używa się amunicji rozpryskującej farbę, a gumowych pocisków typu Reball. Oczywiście organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom komplet odzieży ochronnej: osłaniające całą głowę maski, ochraniacze na szyje, kamizelki na korpus itd.

Cennik

Ceny paintballa i laser tagu w CQB Combo Arenie w Krakowie - stan na wrzesień 2018:

 • Paintball Extremo Reball Center:
  • 60 zł/os. za mecz - rezerwacja całej areny na półtorej godziny, minimum 8 osób
  • transport w obie strony dla uczestników - dla 8 osób za 130 zł, dla 9-20 osób za 180 zł
 • IR Combat Laser Tag:
  • 50 zł/os. za mecz - rezerwacja całej areny na godzinę, minimum 8 osób
  • 150 zł za transport w obie strony dla uczestników - od 8 do 20 osób
Mini przewodnik

Kompleksowo przystosowany teren do gry w paintball i laser tag. CQB Combo Arena w Krakowie to 4000 m² pola bitwy, z czego ok. 2500 m² zajmuje duża hala z wieloma pomieszczeniami. Różne osłony i przeszkody mają ogromne znaczenie dla przebiegu walki, która może się toczyć według wielu scenariuszy i zasad. Na szczególną uwagę w wariancie paintballowym zasługuje amunicja type Reball, zastępująca kulki z farbą.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja