CQB Combo Arena

Dwa w jednym, czyli paintball plus jego nowocześniejsza, naszpikowana elektroniką odmiana: laser tag. Krakowska CQB Combo Arena mieści się na terenie dawno opuszczonego zakładu, w pobliżu dworca kolejowego Kraków Płaszów i starej lokomotywowni. Co jak co, ale takie hale i obszary poprzemysłowe to niezwykle wdzięczne obiekty dla organizatorów czasu wolnego dla grup oraz imprez okolicznościowych, firmowych i integracyjnych.

W przypadku klasycznego paintballa CQB Combo Arena w Krakowie łączy potyczki na otwartym terenie z walką w pomieszczeniach. Każdy, kto miał przyjemność wcześniej relaksować i/lub integrować się poprzez “strzelaniny” - albo lubi gry komputerowe - ten doskonale wie, że tak odmienne warunki wymagają różnego podejścia i różnych taktyk. Cały obszar do gry, toczonej wedle wielu rozmaitych scenariuszy i zasad do wyboru, zajmuje ok. 4000 metrów kwadratowych. Z czego 2500 m² to wspomniana wcześniej hala.

Zarówno pod dachem, jak też pod chmurką gospodarze CQB Combo Areny z Krakowa ustawili sporo przeszkód i osłon, które mają znaczący wpływ na przebieg rozgrywki. Rzecz jasna laser tag ogranicza się do wnętrz, ale za to laserowy paintball jest całkowicie bezbolesny. Tak czy inaczej - miłośnicy angażujących i emocjonujących zabaw w wojnę mają tutaj dogodne warunki do realizowania swojego hobby. Czy to za pomocą wiązek świetlnych, czy to z użyciem kolorowych kulek.

Należy wspomnieć dodać, że w krakowskiej CQB Combo Arenie nie używa się amunicji rozpryskującej farbę, a gumowych pocisków typu Reball. Oczywiście organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom komplet odzieży ochronnej: osłaniające całą głowę maski, ochraniacze na szyje, kamizelki na korpus itd.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz