Ciuciu Cukier Artist

Niczym “Charlie i Fabryka Czekolady”, tyle że w wydaniu krakowskim. Ciuciu Cukier Artist to manufaktura cukiernicza, a ściślej rzecz ujmując: rzemieślnicza fabryczka cukierków, lizaków i innych łakoci o wielu rozmaitych smakach, gdzie wszystkie słodycze powstają tradycyjnymi, ręcznymi metodami. Przy okazji zwiedzania Starego Miasta Krakowa można wstąpić na otwarty pokaz… albo zapisać się na praktyczne warsztaty.

Oferta turystyczna krakowskiej manufaktury Ciuciu Cukier Artist skierowana jest przede wszystkim do grup zorganizowanych. Ze względu na niewielkość lokalu - 50 m² powierzchni - raczej nie większych niż 25 osób (chyba że podział na mniejsze grupki i konieczność oczekiwania nie stanowi problemu). Chętni do poznania tajników produkcji cukierków mają do wyboru dwa warianty:

  • Pokaz - goście są widzami
  • Warsztaty karmelarskie - goście są aktywnymi uczestnikami i otrzymują specjalny certyfikat

Wspólnym mianownikiem propozycji Ciuciu Cukier Artist z Krakowa są degustacje ciepłych jeszcze cukierków i drobny upominek w postaci paczki słodyczy. Istnieje możliwość zarezerwowania atrakcji w pakiecie - fabryka łakoci współpracuje m.in. z Parkiem Wodnym Kraków, kinami, wrotkarnią Przewrotki czy Teatrem Groteska. Do tego cukiernia urządza krótkie pokazy otwarte, zazwyczaj 8-9 dziennie. Pod warunkiem, że żadna grupa nie zarezerwowała terminu.

Poza tym Ciuciu Cukier Artist w Krakowie organizuje imprezy urodzinowe dla dzieci - rzecz jasna z bogatym programem atrakcji - i realizuje zamówienia specjalne (w tym słodycze z logo firmy). Nie wspominając już o szerokiej gamie produktów oferowanych w sklepiku.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz