Aqua Fun - Rejsy po Wiśle

Operator niewielkiej białej floty, z całkiem rozbudowaną ofertą wodnych wycieczek krajoznawczych po Krakowie. Aqua Fun organizuje rejsy po Wiśle w wielu zróżnicowanych wariantach - dotyczy to zarówno regularnych kursów w sezonie turystycznym, jak też dłuższych podróży na specjalne zamówienie. Armator posiada też parę różnych typów jednostek pływających.

W okresie od marca do października Aqua Fun z Krakowa realizuje dwa podstawowe warianty rejsów po Wiśle, trwające 30 oraz 60 minut. W trakcie wycieczki można zobaczyć kilkanaście wspaniałych zabytków i innych, interesujących obiektów. Większe, w taki czy inny sposób zorganizowane grupy turystów mają możliwość wybrania się w dłuższe rejsy: do Kazimierza i na Bielany (ok. 2 h) oraz do Tyńca (4 h), gdzie znajduje się słynne opactwo benedyktynów.

Poza tym krakowskie Aqua Fun oferuje także rejsy nocne (w tym przy akompaniamencie wyjątkowej muzyki), wycieczki szkolne połączone z rozmaitymi warsztatami i animacjami oraz organizację imprez okolicznościowych na statkach, np. wieczoru panieńskiego. Jeśli chodzi o flotę, to przewoźnik dysponuje kameralnym katamaranem, stylowymi gondolami (w obu przypadkach do 12 pasażerów) oraz statkiem LEGENDA. Dwupoziomowy, kompleksowo wyposażony wycieczkowiec zabiera na pokład do 95 osób jednocześnie.

Warto dodać, że Aqua Fun w Krakowie posiada jeszcze jedną jednostkę - barkę ARKADIA. Jako że jest przycumowana do brzegu na stałe, służy jako klimatyczna restauracja. Przydatna zwłaszcza przy okazji wszelkiego typu imprez okolicznościowych i integracyjnych, w których rejs po Wiśle stanowi jeden z punktów programu atrakcji dla uczestników.

Dodaj opinię

Ocena ogólna:        

Dla dwojga:        

Dla dzieci:        

Dla dorosłych:        

Dla seniorów:        

Komentarze (0)

Dodaj komentarz