Active Paintball

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Pole do zabawy w wojnę na poważnie. Active Paintball mieści się w Prusach niedaleko Krakowa, na odpowiednio przygotowanym, leśnym terenie. Jako że do naturalnych przeszkód gospodarze dodali szereg sztucznych osłon, potyczki na kulki z farbą stwarzają sporo dodatkowych opcji dla miłośników paramilitarnych zabaw.

Podkrakowski Active Paintball zajmuje ok. 48 arów powierzchni, upstrzonej okopami, wrakami samochodów i podobnymi atrakcjami, wzbogacającymi zarówno krajobraz, jak też możliwości taktyczne. Specjalnością zakładu jest szeroko pojmowana organizacja czasu dla mniejszych i większych grup. Imprezy okolicznościowe dla przyjaciół i znajomych w rodzaju urodzin czy wieczoru kawalerskiego bądź panieńskiego, firmowe wyjazdy integracyjne i tym podobne wydarzenia. W zasadzie jedyny warunek wstępu na pole paintballowe to zebranie minimum 6 osób - z kolei maksymalny limit pojedynczej gry wynosi 18 uczestników.

Rzecz jasna Active Paintball z miejscowości Prusy pod Krakowem zapewnia całe niezbędne wyposażenie. Od ochronnych masek i mundurów aż po markery ze stosownym zapasem amunicji. Gracze mają do wyboru całe mnóstwo różnych scenariuszy i zasad, m.in. porwanie i odbijanie zakładnika, wykradanie flagi, obrona umocnień, każdy na każdego… Poza tym Active Paintball planuje rozwój specjalnej szkółki dla najmłodszych - regularne treningi paintballowe mają zaowocować m.in. poprawą sprawności fizycznej, umiejętności komunikacji, współpracy w zespole czy szybkiego i efektywnego myślenia.

Cennik

Ceny obowiązujące w Active Paintball w Prusach pod Krakowem - stan na wrzesień 2018:

  • 55 zł/os. za pakiet standard - niezbędny ekwipunek + zapas 100 kulek
  • 75 zł/os. za pakiet premium - wyposażenie + 300 kulek
  • 85 zł/os. za pakiet gold - potrzebny sprzęt + amunicja na 500 kulek
Mini przewodnik

Systematycznie rozwijany ośrodek paintballowy z Prus pod Krakowem. Głównym wyróżnikiem Active Paintball jest 48-arowe pole - na leśnym terenie, upstrzone naturalnymi i sztucznymi przeszkodami. Kolorową zabawę w wojnę może tutaj uskuteczniać od 6 do 18 osób jednocześnie. Rzecz jasna uczestnicy mają do wyboru wiele urozmaiconych wariantów rozgrywki. Idealnie na jakąkolwiek imprezę w większym gronie.


Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja